6 תנוחות המין הטובות ביותר לתבל כל חדר שינה

כשזה מגיע לסקס ויחסים פיזיים, רבים מאיתנו הופכים להיות קצת קפואים כשזה מגיע לנסות משהו חדש. אחרי הכל, בני אדם הם יצורים של הרגל ומי רוצה לקלקל דבר טוב? למרבה המזל, זה לא חייב להיות קשה או לא נוח כדי לצאת מרוטציית מין. גם אם אתה והשותף שלך מאושרים בחיי המין שלך, לנסות כמה תנוחות מין חדשות מדי פעם יכול להיות דרך מצוינת לתבל את הדברים ולחקור רמות חדשות של הנאה. הנה שש מתנוחות המין הטובות ביותר לתיבול חדר השינה שלך.

1. קאוגירל הפוכה.

זוהי תנוחת מין קלאסית שזוגות רבים שומרים עליה כמועדפת. תנוחת הקאוגירל ההפוכה מציעה משהו שעמדות רבות לא; ההזדמנות של האישה לקחת פיקוד. בתנוחה זו, האישה בדרך כלל תחגור את הגבר, עם הפנים הרחק ממנו. זוהי הזדמנות מצוינת עבור האישה לקחת שליטה ולבחור את הקצב והעוצמה של המין.

2. כפיות.

זוהי עמדה נהדרת לזוגות שנהנים מסקס "רך" יותר ומחיבור רגשי מוגבר. בכפיות, זוגות שכבו עם הפנים לאותו כיוון, כשהגבר נכנס מאחור. אם בני הזוג רוצים, ניתן לעשות זאת כאשר שני בני הזוג שוכבים על צדיהם. זוהי תנוחה נהדרת להתכרבלות מכיוון שהגבר יכול לכרוך את זרועותיו סביב האישה וליהנות מרמה עמוקה של אינטימיות.

3. עמידה.

התנוחה הזו קצת יותר קשה להיכנס אליה ולתחזק אותה, והיא לא מתאימה לכל אחד, אבל אם בן הזוג שלכם מוכן לנסות, אולי תרצו לשקול את זה כדרך נהדרת לתבל את חדר השינה שלכם. עמדה זו יכולה להיעשות במספר דרכים שונות. האפשרות הנפוצה ביותר היא שהגבר ירים את האישה על קיר או דלת וייכנס אליה מאחור. לבני הזוג יש גישה קלה לכל חלקי הגוף שהם צריכים בתנוחה זו, מה שמאפשר שליטה מלאה לגבר והזדמנות נהדרת לאישה למתוח את חפציה.

4. הנסיעה הצדדית.

זוהי וריאציה נהדרת של העמדה "המיסיונרית" המפורסמת. כאן, הגבר בדרך כלל ישכב על גבו מעבר למיטה, בעוד האישה מצמידה אותו. לאחר מכן היא תישען לאחור על ידיה ותתפנה לכיוון התקרה. עמדה זו מציעה גישה רבה לשני בני הזוג. זו יכולה להיות דרך נהדרת להקניט אחד את השני והיא תנוחה אופטימלית לחדירה עמוקה.

5. דוגי סטייל.

זוהי קלאסיקה נוספת של חדר השינה, והיא מפורסמת מסיבה מסוימת. כאן, הגבר נכנס לאישה מאחור, כשהיא על ידיה וברכיה. תנוחה זו יכולה להיות אינטנסיבית למדי ולעיתים קרובות יכולה לגרום לחדירה עמוקה מספקת מאוד.
פורטל מומלץ – callgirls.co.il

6. מיסיונר הפוך.

עמדה זו דומה למיסיונרית המסורתית, אך עם מעט טוויסט (לא משחק מילים מכוון). בתנוחה זו, הגבר בדרך כלל שוכב שטוח על גבו, בעוד האישה מצמידה אותו, עם הפנים הרחק ממנו. עמדה זו מאפשרת לאדם להתנתק מהמיסיונר המסורתי ויכולה להיות דרך מרעננת לנסות משהו חדש.

אלה הן רק חלק מהעמדות הרבות שאתה ובן זוגך יכולים ליהנות מהן. כמו בכל דבר אחר, המפתח הוא להתנסות ולנסות משהו חדש. עם כל מזל, תוכלו למצוא משהו ששניכם נהנים ממנו ויכול להפוך אותם לעמוד התווך של חיי המין שלכם. התנסות שמחה!

תל אביב שלא תיאמן: לחקור את הלב ההומה של ישראל

תל אביב שלא תיאמן: לחקור את הלב ההומה של ישראל

תל אביב היא הלב של ישראל, מהחופים האיקוניים שלה ועד חיי הלילה התוססים שלה, יש משהו לכל אחד בעיר החוף הזו. כאחת הערים הידועות ביותר…

103 תנוחות סקס כדי לתבל את חיי האהבה שלך

103 תנוחות סקס כדי לתבל את חיי האהבה שלך

כשמדובר בהבטחת מערכת יחסים מינית בריאה ומוצלחת עם בן / בת הזוג שלך, מגוון הוא התבלין של החיים. עם מעל 103 תנוחות מין שונות לחקור,…

פתח תקווה: היסטוריה עשירה ועתיד מזהיר במרכז הארץ

פתח תקווה: היסטוריה עשירה ועתיד מזהיר במרכז הארץ

פתח תקווה היא עיר פרברית במרכז הארץ הממוקמת במטרופולין גוש דן, כ-16 ק"מ מזרחית לתל אביב. זוהי העיר הרביעית בגודלה בישראל ומתגוררים בה למעלה מ-220,000…