מה היא מרגישה לגבי סקס

אני קטיה, בחורה רוסיה צעירה שעובדת כנערת ליווי בישראל, ואני חוסכת לאוניברסיטה. לפני שהתחלתי, אני חייבת להודות שהיו לי הרבה הסתייגויות – למרבה המזל, מצאתי רשת תומכת של אנשים שגורמים לי להרגיש בטוח בזמן שאני עובד.

למרות שאני לא מאמינה בזה, הלקוחות שלי מבקשים ממני לעתים קרובות ליצור איתם קשר אישי עמוק. זה משהו שאני לא כל כך מרגישה איתו בנוח, אבל התרגלתי לזה. אני חושבת שסקס, בשבילי, הוא הרבה יותר נלהב ורגשי מאשר עבור הלקוחות שלי.

אני יפהפייה אקזוטית, רזה ועם קימורים בכל המקומות הנכונים. יש לי עיניים גדולות ומלאות הבעה ושפתיים מלאות ומבריקות. יש לי גינונים שמעניקים תחושה של נשיות ופיתוי ללקוחות שלי. ואני פופולריות מאוד בקרב גברים בכל הגילים, גם ישראלים וגם תיירים שמגיעים לבקר כאן. 

השירותים הפופולריים ביותר שלי כוללים ריקודי לאפ, GFE, ואוראלי. אני גם אוהבת לקבל בתחת.  הלקוחות שלי לפעמים מניחים שלא נוח לי לדבר על סקס, אבל זה לא נכון – אני אדם מאוד פתוח. למעשה, לעתים קרובות אני מוצאת את עצמי חולם בהקיץ על העונג שחוויתי עם לקוחותיי השונים. בעיקר אלו שיש להם זין גדול. 

כשזה מגיע לסקס, אני אוהבת לקחת את זה לאט ולחקור את הגוף שלי ושל הלקוח. התנוחה האהובה עליי היא מיסיונרית, כי היא מאפשרת לי להתרכז באופן מלא בתחושות שכל תנועה מביאה. אני גם אוהבת להתנסות בתנוחות ולשלב קצת BDSM בחיי המין שלי מדי פעם. אני באמת נהנה לספק את הלקוחות שלי, ולשמוע את הפידבק החיובי עוזר לי להבין שאני עושה את העבודה שלי היטב. 

בסופו של דבר  אני חופשייה לחקור את המיניות שלי, והחוויה הזו מיוחדת לי מאוד. אני בטוחה בעצמי וגאה בעבודה שאני עושה, ומרגישה מועצמת אחרי כל מפגש.

אני אסירת תודה על ההזדמנות הזו, שנתנה לי יתרון כלכלי ואת ההזדמנות להרגיש עצמאית באמת. אני אסירת תודה שיש לי שליטה על גורלי, גם כלכלית וגם מינית. ליווי הוא אולי לא העבודה המושלמת לכולם, אבל הוא שירת אותי היטב. ואם בא לך לגלות מה אני יודעת לעשות, פשוט חפש אותי בסוכנות הליווי newyorkescortsservice

האם התמכרות לפורנוגרפיה היא בעיה אמיתית?

האם התמכרות לפורנוגרפיה היא בעיה אמיתית?

עם הנגישות של פורנוגרפיה בימים אלה, אנשים רבים מודאגים אם סוג זה של התמכרות יכול להיות בעיה אמיתית. התמכרות לפורנוגרפיה נחקרה ונמצאה כבעלת השפעה מוחשית…

"לחקור את חייה של נערת ליווי: מבט חושפני מאחורי הקלעים"

"לחקור את חייה של נערת ליווי: מבט חושפני מאחורי הקלעים"

להיות נערת ליווי זה קו עבודה קשה. במקרים רבים, זה כרוך שעות ארוכות, הכרה מועטה או ללא הכרה, ולחץ קיצוני. עם זאת, גם בתחום תובעני…

חיפה: העיר היפה של ישראל

חיפה: העיר היפה של ישראל

חיפה, העיר הגדולה ביותר בצפון ישראל, היא מטרופולין שוקק חיים עם נוף מדהים של הים התיכון. זהו מרכז כלכלי המארח פסטיבלים ואירועים רבים לאורך כל…