הגיל הוא לא מכשול, יש מין גם בגיל מבוגר

ככל שאנשים מתבגרים, גופם נוטה להזדקן ורבים מהמאפיינים הפיזיים שלהם משתנים. עם זאת, זה לא צריך להיות מכשול לחיות חיים משחררים מינית, לא משנה מה הגיל שלך. למעשה, תהליך ההזדקנות אינו צריך להפריע להנאה המינית שכולנו יכולים לחוות כאשר אנו מגיעים למה שיש המכנים "גיל הזהב". עם כניסתה של טכנולוגיה רפואית משופרת, חינוך טוב יותר בנוגע למין, ואת הזמינות של נערות ליווי, עידן זה הפך ידוע בתרבות המשחררת והמכילה שלו כלפי מין ומיניות. 

בעבר, היו אנשים שהאמינו כי קשישים צריכים להגביל את כמות הפעילות המינית שהם לוקחים בה חלק וזה גרם לאנשים מבוגרים רבים לדאוג שהם צריכים לוותר על החופש המיני שלהם. אבל עכשיו, הגישה הרווחת כלפי מין קשישים היא גישה של קבלה ופתיחות. למעשה, כמה מחקרים הראו כי פעילות מינית יכולה להגדיל את תוחלת החיים ואת איכות החיים.

ראשית, המחקר הרפואי המודרני גילה דרכים רבות לשיפור החוויה המינית עבור קשישים. לדוגמה, אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר העומדות בפני קשישים היא תפקוד לקוי של זיקפה וזה כבר עזר מאוד עם הכנסת תרופות כגון ויאגרה וסיאליס. בנוסף, חלה התקדמות רבה בהבנת המרכיב הרגשי של המין אשר סייעה לקשישים רבים להיפתח לגבי הצרכים והרצונות שלהם.

יתר על כן, הבנה טובה יותר של חשיבות המין הבטוח התפתחה עם התקדמות תור הזהב. קשישים עשויים להיות בסיכון גבוה יותר של HIV ומחלות מין אחרות ולכן, קונדומים תמיד יש להשתמש. עם זאת, חלק מהקשישים לא תמיד מרגישים בנוח לדבר על נושאים אלה וכאן נערות ליווי יכולות להיות פתרון נהדר.

לסיכום, , ברור כי לקשישים עדיין יש זכות לחיים משחררים מינית גם בתקופת "גיל הזהב". ההתקדמות הרפואית והרגשית, יחד עם זמינותם של שירותי ליווי, גרמו לקשישים להרגיש נוח יותר לדון ולעסוק בפעילויות מיניות. בעוד הגנה היא חובה, קשישים לא צריכים להרגיש בושה או בושה לדבר על הצרכים המיניים שלהם ואת הרצונות. יש להכיר בכך שמיניות היא חלק חשוב מהחיים ושיש ליהנות ממנה ולחקור אותה, לא משנה באיזה גיל.

האם התמכרות לפורנוגרפיה היא בעיה אמיתית?

האם התמכרות לפורנוגרפיה היא בעיה אמיתית?

עם הנגישות של פורנוגרפיה בימים אלה, אנשים רבים מודאגים אם סוג זה של התמכרות יכול להיות בעיה אמיתית. התמכרות לפורנוגרפיה נחקרה ונמצאה כבעלת השפעה מוחשית…

"לחקור את חייה של נערת ליווי: מבט חושפני מאחורי הקלעים"

"לחקור את חייה של נערת ליווי: מבט חושפני מאחורי הקלעים"

להיות נערת ליווי זה קו עבודה קשה. במקרים רבים, זה כרוך שעות ארוכות, הכרה מועטה או ללא הכרה, ולחץ קיצוני. עם זאת, גם בתחום תובעני…

חיפה: העיר היפה של ישראל

חיפה: העיר היפה של ישראל

חיפה, העיר הגדולה ביותר בצפון ישראל, היא מטרופולין שוקק חיים עם נוף מדהים של הים התיכון. זהו מרכז כלכלי המארח פסטיבלים ואירועים רבים לאורך כל…