איך אוננות יכולה לעזור לך פיזית ונפשית

למרות שנושא האוננות עשוי להיות לא נוח עבור אנשים מסוימים, זהו נושא חשוב שאין להתעלם ממנו. לאוננות יכולים להיות יתרונות פיזיים ונפשיים כאחד, ולדעת איך לעשות את זה נכון יכול לעזור לנשים וגברים בכל גיל לקחת בעלות על המיניות שלהם. המשך לקרוא כדי לגלות את היתרונות הבריאותיים הפיזיים והנפשיים החשובים שמגיעים עם אוננות.

יתרונות פיזיים

אוננות היא יותר מסתם פעילות מהנה – היא יכולה למעשה להועיל לבריאות הגופנית שלך. אוננות יכולה לעזור לווסת את ייצור ההורמונים, אשר יכול לעזור להפחית כאבי מחזור, להקל על המתח בשרירים, ולהגביר את סיכוך הנרתיק. בנוסף, התחושות הפיזיות שמגיעות עם הנאה יכולות להגביר את זרימת הדם לאיברי המין ולאזורים אחרים בגוף. זרימת דם מוגברת זו יכולה לעזור לחזק ולחטב את שרירי הגוף ולשפר את תפקודם של איברים שונים.

יתרונות נפשיים

לתחושות הפיזיות שמגיעות עם אוננות יכולות להיות גם השפעות חיוביות על בריאות הנפש. זרימת הדם המוגברת והאנדורפינים המשתחררים בהנאה מינית יכולים לעזור להפחית את רמות הלחץ, לשפר את מצב הרוח ואפילו להפחית חרדה. בנוסף, אוננות יכולה לעזור עם הערכה עצמית בכך שהיא מאפשרת לאנשים לחקור את גופם ולהשיג ביטחון במיניות שלהם.

בטיחות

אוננות היא פעילות בטוחה כאשר עוקבים אחר ההוראות והיא נעשית בסביבה בטוחה ונוחה. בעת אוננות, חשוב להשתמש בחומר סיכה כדי לסייע בהגנה מפני גירוי ופציעה. בנוסף, חשוב לשמור על צעצועי מין נקיים ולוודא שהם תוכננו במיוחד להנאה מינית כדי לסייע במניעת זיהום פוטנציאלי.

הטבות לכל הגילאים

אוננות יכולה להועיל לאנשים מכל המינים והגילאים. חשוב שצעירים יבינו וירגישו בנוח לדבר על אוננות כדי להבטיח שהם מסוגלים להבין ולקחת בעלות על המיניות שלהם. אוננות יכולה להיות חלק ממערכת יחסים מינית בריאה עם עצמך ו / או עם בן זוג.
www.love10.co.il

אין לראות באוננות נושא טאבו, אלא חלק חשוב מהבריאות והרווחה הכללית. אמנם עדיין עשויה להיות סטיגמה חברתית הקשורה להנאה עצמית, היתרונות הבריאותיים הפיזיים והנפשיים של אוננות ראויים לציין ולקחת בחשבון כדי לעזור לשפר את הרווחה הכללית.

תל אביב שלא תיאמן: לחקור את הלב ההומה של ישראל

תל אביב שלא תיאמן: לחקור את הלב ההומה של ישראל

תל אביב היא הלב של ישראל, מהחופים האיקוניים שלה ועד חיי הלילה התוססים שלה, יש משהו לכל אחד בעיר החוף הזו. כאחת הערים הידועות ביותר…

103 תנוחות סקס כדי לתבל את חיי האהבה שלך

103 תנוחות סקס כדי לתבל את חיי האהבה שלך

כשמדובר בהבטחת מערכת יחסים מינית בריאה ומוצלחת עם בן / בת הזוג שלך, מגוון הוא התבלין של החיים. עם מעל 103 תנוחות מין שונות לחקור,…

פתח תקווה: היסטוריה עשירה ועתיד מזהיר במרכז הארץ

פתח תקווה: היסטוריה עשירה ועתיד מזהיר במרכז הארץ

פתח תקווה היא עיר פרברית במרכז הארץ הממוקמת במטרופולין גוש דן, כ-16 ק"מ מזרחית לתל אביב. זוהי העיר הרביעית בגודלה בישראל ומתגוררים בה למעלה מ-220,000…